n11 Mağaza Açma
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

n11' den Nasıl Mağaza Açılır?

n11 Mağaza Nasıl Açılır?
n11 mağaza açma işlemi, genel hatları ile oldukça basittir ve pratik bir şekilde tamamlanabilecek bir süreçtir. Bu işlemin n11 satış faaliyetleri için gerçekleştirilmesi gerekir. Aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek n11 dükkân açma sürecini tamamlayabilirsiniz:

10 adımda n11 dükkan açma

  • n11 internet sitesinin en alt kısmında yer alan “Mağazalar” başlığından altında konumlanmış “Ücretsiz Mağaza Aç ” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada istenen üyelik bilgilerini girin. Bu bilgilerin son aşaması, üyelik türünün seçilmesidir. Mağazanızı şahıs ya da şirket olarak açabilirsiniz. Şahıs seçeneği, adından da anlaşılacağı üzere şahıs şirketlerini kapsarken diğer seçenek, sermaye şirketleri ve adi ortaklıklar için geçerlidir. Yani anonim, limited, komandit ve kolektif şirket mensupları bu aşamada ikinci seçeneği işaretlemelidir.
  • Üyelik bilgilerinin girildiği formunda en altında bulunan “İş birliği ve İlan Sözleşmesi Koşullarını okudum ve kabul ediyorum.” ibaresinin ilgili metinler okunduktan sonra işaretlenmesi gerekir. Ardından “Üye Ol” butonu kullanılarak bu aşama tamamlanır.
  • Girilen e-posta adresine gönderilen aktivasyon linkine tıklanır. Sonrasında belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılır.
  • Sonraki adım, evrak yükleme aşamasıdır. Yüklemeniz gereken belgeler, şirketinizin türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Şirket türlerine göre yüklenmesi talep edilen evrak listesine buradan erişebilirsiniz. Çıktısını alıp kaşeleyerek imzalamanız gereken iki n11 sözleşmesine de yine bu alandan ulaşabilirsiniz.
  • Gerekli olan tüm evrakların yüklenmesinin ardından “Evrakları Onaya Gönder” butonu aktif hâle gelir. Bu butonun daha öncesinde aktif olmaması sayesinde eksik evrak göndermenize bağlı olarak sürecin uzaması riski ortadan kalkar.
  • Bu butonu tıklamanız ardından n11 mağaza açma başvurunuzu tamamlamış olursunuz.
  • Başvurunun tamamlanmasını takiben n11 tarafından gelecek onayı beklemeniz gerekir. Onay almanızın ardından n11, sizi e-posta ya da telefon yolu ile bilgilendirir. Onay süreci, evraklarınızın şirketin beklentileri ile uyum durumuna göre farklılık gösterebilir.
  • Onayınızı aldıktan sonra n11 mağaza girişinizi yaparak firmanıza ait bilgileri girebilir, ürünlerinizi yayınlayabilirsiniz.
  • Pazarlama çalışmaları yaparak n11’den yaptığınız satışları artırabilirsiniz.

Web Atölyesi'nin sunduğu e-ticaret paketleri n11 ile entegre edilebilir özelliklere sahiptir.  Ayrıca e-ticaret sitenizde yaptığınız güncellemeler n11 mağazanızda da otomatik olarak güncellenir. Bu şekilde zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Destek: +90 (545) 546 9208

Bize Yazın

Web Atölyesi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: