V3 Bilişim A.Ş


Toplu SMS Nedir ?

Firma / Kurumların hedef kitlelerine belirli kampanya, etkinlik, tebrik gibi iletilerini toplu bir şekilde kısa mesaj olarak iletmesine toplu SMS denir.

Pazarlamada Toplu SMS

Toplu SMS yöntemi en aktif olarak pazarlamada kullanılır. Firmalar ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtacak bilgilendirici mesajları toplu olarak iletir ve onları harekete geçirmek ister. Müşteriler incelemesini yaptığı ürün ve hizmeti beğenirse satın alma yapmak için firmayla iletişime geçer ve başarılı bir SMS Marketing çalışması yapılmış olur.

Tebriklerde Toplu SMS

Firma, kurum ve kişiler özel günlerde toplu SMS ile hedef kitlelerine iyi dileklerini iletme ve kendilerini hatırlatma yolunu seçerler. Örneğin bir belediye başkanı toplu SMS yöntemi sayesinde yüz binlerce kişinin bayramını kutlayabilir ve halk ile irtibatını sağlayabilir.

Müşteri Sadakati Toplu SMS ile sağlanır…

Gözden uzak olan gönülden de uzak olur sözünü yazımızın bu paragrafında kullanmak doğru olacaktır. Müşteriyle satış sonrasında iletişimini kesip bir daha etkileşim kurmayan firmalar insanların zihninin derinliklerinde kaybolup gitmekte ve insanların bu firmalardan yinelenen siparişleri olmamaktadır.

Fakat müşteri ile devamlı etkileşim kuran firmalar müşterilerden devamlı yeni siparişler almaktadır. Firmanızı devamlı tercih eden müşterilerinize özel yapacağınız kampanyaları SMS ile duyurarak hem müşterilerinize kendinizi hatırlatır hem de kampanyalardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Etkinlik ve Organizasyon Duyuruları Mesaj Kutunuzda

Bir çok üniversite, belediye ve benzeri sosyal etkinliklerin olduğu kurumlar bu tür duyuruları SMS yolu ilke yapmaktadır ve devamlı toplu SMS ihtiyacı duymaktadır.  Belediyelerin halk ile etkileşim adına yaptığı etkinliklere toplu SMS sayesinde yeterli sayıda katılım sağlanmakta, halk sosyal faaliyetlerden fayda görmektedir.

Siz de toplu SMS ihtiyacınız için arayıştaysanız www.interaktifsms.com.tr adresimizi ziyaret ederek paketlerimizi inceleyebilir, dilerseniz müşteri temsilcimizle iletişim kurarak özel çözüm ürettirebilirsiniz.

 

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001